Warning: Undefined array key 1 in /home/aloravan/fereshtetanhaee.ir/plugins/system/pwtseo/pwtseo.php on line 1709
برخورد با خیانت زن | روانشناس نعمتی

  

 

 سامانه معرفی

روان شناس ، روان درمانگر و مشاور خانواده
Samaneh.Alo.Ravanshenas footer logo09154433487 

 

 

 

 
 
معرفی سامانه فرشته تنهایی ؟


این سامانه فضایی امن و با قابلیت‌های منحصر به فرد جهت مشاوره بصورت واتساپی و تلفنی و حضوری دارا می باشد.

همچنین روانشناسان خوب و روانپزشکان حرفه‌ای از سراسر کشور و در شهر خودتان معرفی می کنیم .

تلاش ما این مهم است که به بهبود سطح سلامت روان  فارسی زبانان سراسر دنیا کمک کنیم.

روانشناس خوب در مشهد

   


ثبت درخواست :
برای مشاوره گرفتن ابتدا با شماره همراه شخصی خود ثبت نام کنید.
انتخاب موضوع مشاوره :
با توجه به نیاز خود، موضوع مرتبط را انتخاب کنید.
انتخاب روانشناس مورد نظر :
بر اساس رزومه و پیشنهاد خانم پذیرش انتخاب کنید. مثلا :

بهترین دکتر روانشناس مشهد  

انتخاب  زمان جلسه :
در صورت آنلاین نبودن روانشناس، روز و بازه ساعتی موردنظر خود را به روانشناس پیشنهاد دهید.
انتخاب  نوع جلسه مشاوره :
امکان انتخاب نوع مشاوره (چت، تماس صوتی و تماس تصویری) را دارید.
درگاه پرداخت امن :
می‌توانید پرداخت ارزی امن از درگاه معتبر ZarinPal داشته باشید.
تماس از واحد رضایتمندی مشتریان :
ما از شما تقاضا می‌کنیم برای بهبود و ارتقا کیفیت مشاوره‌های بعدی نظر خود را درباره جلسه به واحد سی.آر.ام اعلام نمائید.

 

سامانه الو روان شناس

 

 

فرشتگان عدالت وکلای این سامانه

معرفی وکیل و مشاور حقوقی در شهر شما به بهترین و سریعترین شکل

 

برخورد با خیانت زن | روانشناس نعمتی

 

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

    

 

ویژگی های خانم های خیانتکار چیست؟

  

  

خیانت به اینگونه می تواند آینده یک زندگی را به شدت بسیاری تحت تاثیر قرار دهد. اگر همسرتان به شما خیانت کرده است می تواند شما را از احساس های آسیب زا و خصمانه پر کند در مرحله های اولیه بعد از کشف رابطه همسرتان با دیگری تحمل این مسئله اصلاً قابل درک نیست و بیش از حد دردناک است این امر در مورد مردهایی که همسر خیانتکار دارند چندین برابر بیشتر و سخت تر است.

ولی پس از گذر این مرحله درد و رنج و ناباوری از خیانت زنان معمولاً چند راه پیش روی خود میبینید که دو راه می باشد باید برای نجات ازدواج کنید یا هر چه سریعتر این رابطه را پایان دهید آمارهای مربوط به خیانت های زناشویی با توجه به عامل هایی مثل سن و جنسیت گوناگون است و به طور کلی مردها هنوز هم بیشتر از خانم ها خیانت می کنند به یک نظرسنجی که اخیرا انجام شده تقریبا ۲۰ درصد از مردان و ۱۴ درصد از زنان رابطه جنسی خارج از ازدواج دارند و به گونه ای دیگر خیانت میکند بحث می بینید که بسیاری از خانم ها هم خیانت می کنند.

 

برخورد با خیانت زن

 

در حقیقت استفاده گسترده از رسانه های اجتماعی و حضور آنها نسبت به یکسان هر دو جنسیت در محل کار فرست خیانت را برای هر دو جنس به وجود آورده است و با توجه به این مسئله اطلاع از نشانه های خانم های خیانتکار و همچنین نحوه برخورد با خانم های خیانتکار اهمیت بالایی دارد که موضوع بحث این مقاله ماست.

ویژگی های خانم های خیانتکار چیست ؟

بعضی اوقات اشخاص به ما اینطور می گویند که حس می کنم خانومم بهم خیانت می کند در یک چنین شرایطی چه کار کنم ؟

راه های تشخیص خیانت چه چیزی است ؟

 

       پست پیشنهای :   درمان قطعی اختلال پانیک

 

اولین کاری که باید به آنها گفته شود این است که رفتار خانم خیانتکار را تحت نظر بگیرید از حد سیاست خود مطمئن شوید. سپس در مورد برخورد با او تصمیم بگیرید ولی برای تشخیص خانه های خیانتکار باید چندین نکته مهم را در نظر بگیرید که بعضی از آنها به صورت زیر است :

 

همسرتان کارهای مشکوک انجام می دهد

بعضی اوقات تغییراتی در رفتار همسرتان و تغییر رفتارش نشانه خیانت اوست. به عنوان مثال چنانچه همسرتان اخیراً از شما فاصله گرفته یا به طور معمول برای شام دیر به خانه می آید و بیش از پیش با دوستانش وقت می گذراند اینها می‌تواند یک زنگ هشدار برای شما باشد.

اگر از او پرسش کنید که آیا مشکلی وجود دارد حتما به شما می گوید که همه چیز عالی و خوب است و به شدت این مسئله را حاشا می کند با این حال به این مسئله به خاطر داشته باشید که رفتار و اعمال اشخاص همیشه بلندتر از کلمات با شما صحبت می کند این مسئله می‌تواند نشانه یک همسر خیانتکار باشد. یکی از نشانه های زن خیانتکار این است که اگر قبلاً برای هر کاری از شما نظر می پرسیده و تمام برنامه های خود را با شما هماهنگ می کرده ولی الان هیچ موضوع را با شما در میان نمی گذارد.

 

به شدت به شما دروغ می گوید

اینطور بگویم که شخص صادقی که همیشه و همه اوقات و همه جوره رویش حساب باز می کردید حالا دائم در حال گفتن دروغ های کوچک و بزرگ است این از علائم زنان خیانتکار متاهل است. اگر شما تا الان در زمان گفتن دروغ های گوناگونش او را گیر انداخته اید و مچ او را باز کرده اید ولی باز هم سعی می‌کند که داستان خیالی را برای شما ببافد و این مسیله را به شما بگوید که به وفاداری او شک نکنید . به این گونه افراد زمانی اعتماد داشته اید.

در روانشناسی زنهای خیانتکار اینطور بگویم که اگر زنی در مورد مسائل عاطفی ، مالی ، خانوادگی و همچنین سایر جزئیات اساسی دروغ های کوچک و بزرگ به شما می‌گوید امکان دارد قصد خیانت داشته باشد یا پیش از این کار را انجام داده باشد از آنجا که اساس هر رابطه ای مبنی بر حقایق است ، در چنین شرایطی احتمال دارد شما به زودی تمام مسائل را در مورد همسر خیانتکار خود بدانید.

 

تماس تلفنی های مشکوک

ساده ترین راه برای تشخیص زنهای خیانتکار توجه به نحوه ی استفاده او از تلفن همراه و نحوه استفاده او از آن است. اگر پیش از این همسرتان تلفن همراهش را به راحتی روی میز رها می کرده ولی الان هرجا که می رود با خود می برد اصلاً نشانه ی خوبی نیست احتمال دارد که رمز ورود به تلفن همراهش را عوض کرده باشد و امکان دارد که به صورت مخفیانه پیام کوتاه یا اس ام اس بفرستد و یا برای پاسخ به تماس های تلفنی به مکانی دیگر برود در زمانی که شخصی شروع به مخفی کردن محتوای تلفن همراه خود دارد.

 

 

عدم اطلاع رسانی از برنامه های روزانه

اگر پیش از این همسرتان به شما بسیار اهمیت می داده و شما را در جریان همه مسائل کوچیک و بزرگ قرار میداده است ولی الان در مورد هیچ مسئله ای با شما صحبت نمی کند و شما را در جریان  نمی‌گذارد، به گونه ای دیگر برای شما اهمیتی قائل نیست این یکی از نشانه های زنان تا الان تعدادی از راههای همسر خیانت کار را شرح دادیم. ولی سوال مهم اینجاست که بهترین رفتار با همسر خیانتکار چیست؟

و آیا ازدواجمان پس از لو رفتن خیانت های همسر می تواند دوام داشته باشد؟

این مسئله تنها به احساسات شما بستگی دارد بعضی از اوقات هرگز نمی توانید همسرتان را ببخشید و فکر می کنید که سریع باید از آن جدا شوید به هر حال تصمیم با شما است می تواند در این مسئله از یک روانشناس خانواده که در حیطه خیانت خوب کار می‌کند استفاده کنید تا مبادا تصمیم هیجان‌مدار نگیرید. ولی چنانچه آسیب و عصبانیت و شما به حدی نیست که بتواند امیدی به آشی را از بین ببرد وقت آن است که ازدواج تان را نجات دهید چنانچه همسر شما تصمیم گرفته باشد که از شما جدا شود در این صورت تلاش بی فایده است و این حال برای نجات زندگیتان باید در راه هایی که احتمال دارد هرگز تصور نمی کردید قدم بگذارید.

باید در نظر بگیرید که زندگی با یک زن بی وفا ارزش تلاش دارد و یا خیر تصمیم گرفتم در مورد این مسئله اصلاً کار ساده ای نیست بسیاری از استراتژی های زندگی مشترک پس از خیانت را می توان در جنسیت تعمیم داد چون نوع نگاه مرد و زن به خیانت تفاوت دارد.

زنها به طور طبیعی تمایل دارند که رابطه عاطفی را با رابطه جنسی مرتبط کنند. مسئولیت تربیت کودک ، بارداری و زایمان بر عهده خانم ها می باشد.خیانت زنان بسیار بارزتر از مردان است زیرا مردان طبق غریزه میل به تنوع طلبی جنسی دارند ولی خانم ها تنها می توانند با یک قلب عجین شوند. خیانت زنان فاجعه‌آمیز تر از مردان است ، مردان می توانند میل به تنوع طلبی را با همسر خود تجربه کنند با لباس ها و آرایش های گوناگون خانم ها ولی زنان میل به تنوع طلبی جنسی ندارند.

اگر زنان از همسر خود را دوست نداشته باشند و میلی به آن مرد نداشته باشند می توانند ناراحتی های خود را با مرد در میان بگذارند اگر مرد تمایل به درمان داشت که چه بهتر ولی اگر مقاومت نشان داد می توانند به یک روانشناس خوب مراجعه نموده تا همسرشان را توجیه کند اگر باز هم میل به اصلاح نداشت ، می تواند از همسرش جدا شود سپس به رابطه بعدی فکر کند ولی همزمان نمی تواند دو مرد را در یک قلب جا دهد . مردها هم باید ابتدا باید به خانمشان موضوع را بگویند سپس اگر گوش نکرد به یک روانشناس خوب مراجعه نموده ولی اگر باز هم مقاومت کرد به طلاق فکر کند.


Number10عدم گرفتن تصمیم هیجان مدار

با داشتن احساسات حسادت و عصبانیت نمی توان هیچگونه تصمیمی گرفت . ابتدا آرامشتان را پیدا کنید و پیش از نجات یا جدایی در زندگیتان ، کمی از هم فاصله بگیرید. پیش از تصمیم گیری عجولانه و ایجاد خسارت هایی به خود و همسرتان میتوانید در مورد درمان بی میلی زن ها در روابط زناشویی به یک روانشناس خوب مراجعه کنید.


Number10 پذیرفتن احساساتتان

طبق روانشناسی خیانت پس از خیانت همسر یا دوست دختر تمامی مردان احساس گیجی و ناآرامی دارند و امکان دارد به صورت همزمان احساسات انتقام‌جویی ، رقابت ، عصبانیت ، خجالت و ... هم داشته باشند. پس لازم است که چگونگی مقابله با این احساسات را به روش سالم یاد بگیریم .

تحقیق کنید که تا چه حد خیانت همسرتان اشتباه بوده است ، چون این مسئله یک زنگ خطری بزرگ است که شما را از کم و کاستی های زندگی مطلع می کند. همسرانی که از خیانت نمودن طرف مقابلشان جان سالم به در می برند در مورد آنچه اتفاق افتاده صحبت می‌کنند و دلایل خیانت را کشف می کنند . هیچ وقت فراموش نکنید یادگیری ابراز احساساتتان و   پذیرفتن آنها هنگامی که با هم گفتگو می کنید یک رابطه مفید و موثر ایجاد خواهد کرد.


Number10پیدا کردن دلایل خیانت

پیش از هر گونه برخوردی با فرد خیانتکار دلایل آن را بفهمید.پیدا کردن این مسئله بسیار ظریف و دردناک است و بهتر است با کمک روانشناس خانواده حل شود. آسیب تان را بپذیرید و راهی برای برخورد با خیانت همسرتان پیدا کنید، ولی تصور نکنید که بهانه جویی کافی . برای فراموش کردن خیانت است. زیاد زمان نگذارید چون بی فایده است زمانتان را صرف دلایل خیانت کنید و به جای آن روی حرکت به سمت جلو کار کنید .

 

       پست پیشنهای :   از سیر تا پیاز پنهان کاری آقایون

icon question

 

Number10 افزایش آگاهی

 

Number10رها نمودن دنیای خیالی

 

Number10 به خودتان فرصت دهید

  

Number10  یافتن راههای بخشش خیانت همسرتان

 

 

 

برخورد با خیانت زن | روانشناس نعمتی

 
 
 
  
الو روانشناس
  سامانه الو روان شناس
© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1